Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

 
 
Korupcijos prevencija

 

 

Dėl kvietimo dalyvauti antikorupcinių iniciatyvų atrankoje

  

 Atnaujinta: 2017 spalio 24 d.

 

Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos antikorupcinė programa

 

 

Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos antikorupcinė programa parengta vadovaujantis Lietuvos Respublikos nacionaline kovos su korupcija programa, Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymu ir kitais teisės aktais. Ja siekiama užkirsti kelią galimiems piktnaudžiavimams, šalinti korupcijos apraiškas bei skatinti netoleranciją šiam reiškiniui.

Susidūrus su korupcinio pobūdžio veikla Valstybinėje teismo psichiatrijos tarnyboje prie SAM, prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją personalui ir administracinei veiklai, atsakingą už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą (A. Kojelavičiaus g. 121, Vilniuje, 203 kab., tel. 8 5 267 7214).

Pageidautina, kad rašydami nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą.

Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie SAM užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškus: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefonu 8 800 66 004. Jeigu įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų informacija labai svarbi - kiekvieną atvejį nagrinėsime ir bendromis pastangomis stengsimės įveikti korupcijos virusą. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiais įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

Atnaujinta: 2017 lapkričio 07 d.
 
Kontaktai
A.Kojelavičiaus g. 121,

LT-11106 Vilnius

Žemėlapis

Tel. 8~5 2677200

El. p.: info@vtpt.lt

Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridiniu asmenų registre.

Kodas 191671615

Mums rūpi jūsų nuomonė
Siųsti
 
Sprendimas: Fresh media. Naudojama EasyWeb 3.0