Naujiena

Naujiena

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija

2019 02 04

Maloniai kviečiame 2019 m. balandžio 11-12 dienomis dalyvauti  Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos, kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto psichiatrijos klinika ir Lietuvos psichiatrų asociacija organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje teismo psichiatrijos, teismo psichologijos konferencijoje, skirtoje paminėti įstaigos veiklos 25-metį.


Konferencijos tema:

TEISMO PSICHIATRIJOS, TEISMO PSICHOLOGIJOS AKTUALIJOS 2019: ORGANINIAI IR NEURODEGENERACINIAI PSICHIKOS SUTRIKIMAI -
ETIOLOGIJA, DIAGNOSTIKA, ĮVERTINIMAS


Teismo psichiatrija yra sritis, kur glaudžiai siejasi medicinos ir teisės problemos, sprendžiami klausimai, skirti tiek asmens, tiek ir visuomenės gerovės bei saugumo užtikrinimui. Konferencijos programa apims garsių savo srities specialistų - mokslininkų iš užsienio šalių, taip pat mokslininkų ir specialistų iš Lietuvos pranešimus. 
Tikimės, kad konferencijos metu aptarti teoriniai ir praktiniai diagnostikos bei įvertinimo klausimai padės ateityje tobulinti mokslinę gydomąją ir ekspertinę veiklą.

Konferencija įvyks 2019 m. balandžio 11-12 dienomis, viešbučio „Amberton" konferencijų salėje, adresu: L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius.

 

KONFERENCIJOS PROGRAMA 

Registracijos nuoroda:

https://reg.eventas.lt/ehome/index.php?eventid=200186793


Paskutinį kartą redaguota: 2019-03-05 11:36