Naujiena

Naujiena

VTPT prie SAM 2021 m. pirmojo ketvirčio veiklos rezultatai

2021 04 26

Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie SAM, vykdydama metinį veiklos planą, suskaičiavo savo  2021 m. pirmojo  ketvirčio veiklos rezultatus. Per pirmąjį ketvirtį Tarnybos ekspertai jau atliko 561 teismo psichiatrijos, teismo psichologijos ekspertizę ir pateikė 652 specialisto išvadas. Pirmame šių metų ketvirtyje VTPT prie SAM teismo ekspertų darbo efektyvumas pasiekė net 151 proc. Ekspertai 88,2 proc. ekspertizių surašė per 30 dienų terminą nuo ekspertinių tyrimų atlikimo dienos.

2021-03-26 VTPT įvyko metinis ataskaitinis susirinkimas „Ekspertinės veiklos kokybiškumas, savalaikiškumas ir saugumas“, kuris buvo organizuotas nuotoliniu būdu. Metiniame susirinkime buvo aptarta psichikos būsenos ypatumų ekspertinio įvertinimo problematika, teismo psichiatrijos, teismo psichologijos ekspertizių atlikimo terminai,  psichologinių vertinimų metodiniai klausimai. Atskiras dėmesys buvo skirtas dovanų politikos esminiams aspektams, Tarnybos 2020 m. pajamų ir išlaidų analizei. VTPT prie SAM per šių metų 1-ajį ketvirtį atnaujino 5,35 proc. kompiuterinės technikos ir programinės įrangos. Tarnyba vykdė žaliuosius pirkimus ir jų būdu įsigijo 5,82 proc. prekių, darbų ir paslaugų nuo įstaigos bendros viešųjų pirkimų vertės.

Pagal VTPT prie SAM darbuotojų anketų analizę, atskirame pranešime buvo pateikti COVID-19 baimės tyrimo duomenys, kurie parodė, kad daugiau nei 25 proc. Tarnybos darbuotojų išgyvena nerimo ir nesaugumo jausmus, susijusius su COVID-19 pandemijos situacija. Šiuo aspektu Tarnyba gali pasidžiaugti, kad per pirmąjį 2021 m. ketvirtį visi darbuotojai buvo paskiepyti abiem  vakcinos prieš COVID-19 dozėmis, kas leidžia užtikrinti tolesnį sklandų ir saugų darbą.


Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-26 15:31